Slovenská evaluačná spoločnosť 


Slovenská evaluačná spoločnosť - přeskočit na navigaci

Konferencia Európskej evaluačnej spoločnosti (EES) v Prahe 2010

The 9th European Evaluation Society International Conference6.-8. októbra 2010 sa v Prahe uskutočnila už 9. medzinárodná konferencia s názvom Evaluácia a politika.
Aj tentoraz bola konferencia skvelou príležitosťou na nadviazanie pracovných kontaktov. Keďže paralelne prebiehalo veľa sekcií, výber bol skutočne náročný. Okrem širokého výberu tém/ oblastí, zaujímavých osobností zvučných mien pôsobiacich v oblasti evaluácií bola zaujímavá aj forma akou sa informácie sprostredkovávali účastníkom. Skutočne profesionálne, veľmi dynamické a zaujímavé boli všetky prezentácie keynote speakrov.
Prezentácia Slovenskej evaluačnej spoločnosti upútala a dúfame, že aj doma sa stretne s podobným ohlasom. Prezentáciu nájdete tu Policy commitment and evaluation in Slovakia
Ostáva len smutne konštatovať, že zo strany slovenských účastníkov zostala konferencia prakticky nepovšimnutá a to aj napriek tomu, že sa konala s susednej Prahe.
(The 9th European Evaluation Society International Conference)… >viac info tu www.ees2010prague.org/conference/home


Navigácia 
ees nese

SES o.z. je od júla 2008 členom Siete evaluačných spoločností v Európe


EPDET 2017
Development Evaluation Training

Bratislava, 17.–22.9.2017

Prihláška za člena

1. rok členstva zdarma

verejna-politika

Štúdium na Ústave verejnej politiky FSEV UK pokrýva všetky aspekty evaluácie. Absolventi získavajú magisterský titul po ukončení dvojročného štúdia alebo certifikát univerzity o ukončení konkrétneho modulu.
viac info o štúdiu »

publikácia o evaluácii

home kontakt mapa-webu english

© 2010 Slovenská evaluačná spoločnosť (SES)