Slovenská evaluačná spoločnosť 


Slovenská evaluačná spoločnosť - přeskočit na navigaci

Stretnutie Siete európskych evaluačných spoločností (NESE)

V dňoch 6. a 7. októbra 2009 sa uskutočnilo v Münstri (Nemecko) už tretie stretnutie Siete európskych evaluačných spoločností. Stretnutia sa zúčastnilo 14 evaluačných spoločností (česká, nemecko/rakúska, belgická – valónska a flámska, francúzska, írska, talianska, rumunská, slovenská, španielska, švédska, švajčiarska, britská, európska), Slovenskú evaluačnú spoločnosť na tomto stretnutí zastupovala jej predsedníčka Dagmar Gombitová.

Predmetom rokovania bola diskusia o kompetenciách evaluátorov, ktorá bola pokračovaním diskusie odštartovanej na konferencii Európskej evaluačnej spoločnosti v Lisabone. Boli odprezentované výsledky niekoľkých prieskumov mapujúce evaluačné spoločnosti v Európe a evaluačné komunity vo Veľkej Británii a Španielsku. Účastníci stretnutia spoločne pripravili predbežný text spoločnej deklarácie /vyhlásenia NESE. Účelom tohto vyhlásenia je zadefinovať čo je NESE, aké sú jej ciele a aký je vzťah medzi NESE a Európskou evaluačnou spoločnosťou.

Diskusia k článku
Navigácia 
ees nese

SES o.z. je od júla 2008 členom Siete evaluačných spoločností v Európe


EPDET 2017
Development Evaluation Training

Bratislava, 17.–22.9.2017

Prihláška za člena

1. rok členstva zdarma

verejna-politika

Štúdium na Ústave verejnej politiky FSEV UK pokrýva všetky aspekty evaluácie. Absolventi získavajú magisterský titul po ukončení dvojročného štúdia alebo certifikát univerzity o ukončení konkrétneho modulu.
viac info o štúdiu »

publikácia o evaluácii

home kontakt mapa-webu english

© 2010 Slovenská evaluačná spoločnosť (SES)