Slovenská evaluačná spoločnosť 


Slovenská evaluačná spoločnosť - přeskočit na navigaci

EPDET 2012 – fotografie a spätná väzba od účastníkov

IPDET – medzinárodný program pre tréning v rozvojovej evaluácii organizovaný nezávislou evaluačnou skupinou Svetovej banky a univerzitou Carleton v Ottawe napísal vo svojom Newsleteri 2/2012 o úspechu školenia EPDET 2012 na Slovensku: “IPDET is proud to continue its support of the European Program for Development Evaluation Training (EPDET), an annual event organized by our alumni and modeled on our flagship summer program. This year, EPDET was held September 16-22 in Čilistov, Slovak Republic. In its sixth year, the program was once again co-sponsored by the Slovak Society for Evaluation, represented by Mrs. Dagmar Gombitova, and provided by IPDET Co-directors, Dr. Linda G. Morra Imas and Dr. Ray C. Rist. The event was attended by 51 participants from 27 countries.”

Skrátená forma letnej školy IPDET si aj v Európe získala medzinárodné uznanie. EPDET sa v tomto roku zúčastnili odborníci z Ázie, Afriky a dokonca aj z Ameriky. potvrdzuje, že záujem o kvalitné evaluačné vzdelávanie ďalej narastá.

Tu nájdete výber z fotografií lektorov a účastníkov EPDET 2012 a nižšie aj zhrnutie spätnej väzby účastníkov.


Navigácia 
ees nese

SES o.z. je od júla 2008 členom Siete evaluačných spoločností v Európe


EPDET 2017
Development Evaluation Training

Bratislava, 17.–22.9.2017

Prihláška za člena

1. rok členstva zdarma

verejna-politika

Štúdium na Ústave verejnej politiky FSEV UK pokrýva všetky aspekty evaluácie. Absolventi získavajú magisterský titul po ukončení dvojročného štúdia alebo certifikát univerzity o ukončení konkrétneho modulu.
viac info o štúdiu »

publikácia o evaluácii

home kontakt mapa-webu english

© 2010 Slovenská evaluačná spoločnosť (SES)