Slovenská evaluačná spoločnosť 


Slovenská evaluačná spoločnosť - přeskočit na navigaci

Konferencia Európskej evaluačnej spoločnosti a stretnutie NESE

Tentoraz sa fínske Helsinki stali začiatkom októbra 2012 mestom s najvyššou koncentráciou evaluátorov. Konferencia pod názvom „EVALUATION IN THE NETWORKED SOCIETY: NEW CONCEPTS, NEW CHALLENGES, NEW SOLUTIONS“. bola živou ukážkou evaluačnej siete. 12 paralelných sekcií ponúkalo naozaj široké spektrum veľmi zaujímavých tém. Zarezonovali hlavne populárne témy “counterfactual impact” evaluácií a nepochybne zaujalo aj využitie sociálnych sietí na účely evaluácií. Konferencie sa zúčastnilo cez 600 účastníkov, žiaľ len traja zo Slovenska. Členovia EES majú prístup k všetkým prednáškam aj audiovizuálym záznamom z konferencie. Bližšie informácie nájdete na EES konferencia .

Súčasťou konferencie bolo aj stretnutie NESE. Zaujímavé informácie o činnosti našich kolegov sú pre nás vždy inšpiráciou a veľmi nás teší, že počet členov NESE sa znova rozrástol. Detailnejšie informácie nájdete na stránke NESE.


Navigácia 
ees nese

SES o.z. je od júla 2008 členom Siete evaluačných spoločností v Európe


EPDET 2017
Development Evaluation Training

Bratislava, 17.–22.9.2017

Prihláška za člena

1. rok členstva zdarma

verejna-politika

Štúdium na Ústave verejnej politiky FSEV UK pokrýva všetky aspekty evaluácie. Absolventi získavajú magisterský titul po ukončení dvojročného štúdia alebo certifikát univerzity o ukončení konkrétneho modulu.
viac info o štúdiu »

publikácia o evaluácii

home kontakt mapa-webu english

© 2010 Slovenská evaluačná spoločnosť (SES)